Životopis

22. november 2011 at 15:11 | Bells |  Kellan:*
Kellan Christopher Lutz se narodil 15. března 1985 v Dickinson, Severní Dakota. Kellan je prostřední dítě ze 7 bratrů a 1 sestra.

Po přestěhování do státu Arizona, když mu bylo pouhých 14, zjistil, že on měl divoký zájem o život. Toto vedlo jej k vyhledávání poznatků ve všem, co se dá jeho ruce a mysl. Na střední škole, Kellan měli jedinečnou příležitost k cestě do Dominikánské republiky na semestr, ke studiu jejich kultury a španělského jazyka. To mu založena pohled na život a boje, které se potýkají s mnoha kultur mimo Ameriku.

Hovoří plynně španělsky a hraje několik sportů, včetně skateboarding, dráha, baseball, basketbal, lacrosse, plavání, tenis, ricochet, badminton, lyžování a snowboarding.

Začal modelování, když mu bylo 13 nebo 14.

Po absolvování střední školy se přestěhoval v roce 2003 do Los Angeles, jít na vysokou školu a být blíže k jeho otci a úřadující průmyslu. Ale později se rozhodl, že chce dělat něco jiného v životě.

On vysadil jeho první televize v dlouho běžící mýdlová opera "Tučný a krásný." Od té doby Kellan jednala v řadě televizních show. Měl opakující se role v modelu občany a Comeback a menší role v epizodách Tučný a krásný, CSI: NY, Summerland, Six Feet Under, CSI: Crime Scene Investigation a Heroes. On byl také ve filmech Stick It, přijata, Prom Night a Twilight. Kromě toho, Kellan hrál na jevišti Kalifornie a byl hostitel sfouknout Bravo je. On se objevil v roce 2006 reklamě na parfém Hilary Duff se s láskou ... Hilary Duff, a v roce 2007 hudební video pro ni jeden, "s láskou". On také se objevil v hudebním videu Hinder - "Without You". Kellan také se objeví v Zabít miniseries generace, založený na knize Evan Wright.

Kdyby si nevybrali tuto cestu, nicméně, on zvažoval kariéru v oboru chemického inženýrství nebo se SEAL námořnictva.

Kellan mluví plynně španělsky a hraje na různé sporty, včetně skateboarding, dráha, baseball, basketbal, lacrosse, plavání, tenis, ricochet, badminton, lyžování a snowboarding.


rodney_ray1
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 KajusQua..♥ KajusQua..♥ | Web | 22. november 2011 at 15:34 | React

ahoj,spřátelím a ráda :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
Free Visitor Maps at VisitorMap.org